OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO 18.12. 12:00 BUDOU GARANTOVANĚ DODÁNY V ČR DO VÁNOC! I PO TOMTO TERMÍNU VŠAK UDĚLÁME VŠE PRO TO, ABY DÁRKY DORAZILY POD STROMEČEK VČAS.
 

Emmi-Pet Ultrazvukový obojek proti klíšťatům a hmyzu

 

Přírodní ultrazvuková ochrana koček psů a lidí bez chemikálií - nejúčinnější a nejbezpečnější způsob, jak chránit vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty, blechami a komáry !!!

Obojek má variabilní délku, je vhodný jak pro kočky nebo malá plemena jako například čivavy, tak i pro velká plemena psů. U obřích plemen je pak možné obojek jednoduše připojit k běžnému obojku 

Včetně 3 Ks baterií AG 13

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 50 Kč (–10 %)
449 Kč
371,07 Kč bez DPH
   
Kód produktu 239
Značka Emag Germany
Kategorie Produkty péče o psy
Záruka 2 roky
 

Přírodní ultrazvuková ochrana bez chemikálií - nejúčinnější a nejbezpečnější způsob, jak chránit vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty !!! Dodáváno se 3 Ks baterií AG13.

Pro účinnou ochranu vašeho domácího mazlíčka před klíšťaty máme pro vás jednoduché řešení: Emmi®-pet Ultrazvukový obojek. Ultrazvukový obojek upnete zvířeti na krk a zcela bezpečný ultrazvuk odpuzuje nepříjemný hmyz, zejména klíšťata, blechy a komáry. Účinně zabraňuje útokům hmyzu na zvíře a usazování se hmuzu ve zvířecí srsti.

100% ultrazvuková technologie pro ochranu vašich miláčků.

Ultrazvukový obojek je ještě účinější v kombinaci s naší již osvědčenou ochranou klíšťat emmi®.

Emmi®-pet Ultrazvukový obojek je zcela netoxický a zcela bez chemických látek nebo pachů a proto není nepříjemný nebo dokonce škodlivý pro zvířata ani pro člověka. Zařízení využívá moderní ultrazvukovou technologii a nepřetržitě emituje ultrazvukové vlny. Ultrazvukové impulsy jsou v rozsahu 40 kilohertzů. Klíšťata „slyší“ tyto vlny v okruhu asi 1,5 metru a jsou pro ně velmi odpuzující, takže se vašemu miláčkovi raději obloukem vyhnou.

100% ultrazvuková technologie pro ochranu vašich miláčků.

Obsah balení:

1 ks obojek

3 ks baterie AG13