OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO 18.12. 12:00 BUDOU GARANTOVANĚ DODÁNY V ČR DO VÁNOC! I PO TOMTO TERMÍNU VŠAK UDĚLÁME VŠE PRO TO, ABY DÁRKY DORAZILY POD STROMEČEK VČAS.
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Přírodní bělení zubů Dual Foam přírodní bělení zubů

 

Nejpohodlnější přírodní bělení zubů bez peroxidu aplikované běžným zubním kartáčkem

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 1 199 Kč
Ušetříte 9 Kč (–0 %)
1 190 Kč
983,47 Kč bez DPH
   
Kód produktu 54
Značka BeconfiDent Švédsko
Kategorie Sady na bělení zubů
Záruka 2 roky
 

S BeconfiDent Dual Foam přírodním bělením zubů můžete upravit svůj úsměv přirozeně, efektivně a rychle. Nepotřebujete žádné nákusníky, pouze si čistíte zuby 5 minut denně. Kúra se provádí ráno a večer po dobu 3 týdnů. Získáte bělejší zuby a zároveň čístý a svěží pocit. Dual Foam bělení umožňuje bělení zubů přirozeně, bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. 

 Fakta
BeconfiDent Dual foam je bělení, které Vám dá pocit svěžěsti a čistoty, jako byste navštívili zubaře. Bělení zubů BeconfiDen Dual Foam bylo dříve prodáváno pouze dentisty, ale nyní je k dispozici také v lékarnách nebo v našem internetovém obchodě. Systém BeconfiDent Dual Foam byl vyvinut jedním z nejrespektovanějších zubních lékařů světa, panem Prof. Dr. Martinem Ginigerem. Systém je unikátní a umožňuje stejně důkladné vyčištění a vybělení zubů jako nabízejí přímo zubní lékaři. Dual Foam bělení zubů se skládá ze dvou částí, obě složky jsou aplikovány běžným zubním kartáčkem. Nejdříve si vyčistíte zuby čistící pěnou a jednoduše vypláchnete a vyplivnete. Následně použijete druhou - bělící pěnu, která díky své unikátní formuli proniká sklovinou a působí zevnitř, což je zcela jedinečný způsob bělení. Vzhledem k tomu, že výrobek je bez peroxidu a zuby světlají postupně, vyhnete se jakýmkoliv nežádoucím účinkům.

Proč použít bělení BeconfiDent Dual Foam?

  • Klinicky testováno - zaručený výsledek
  • Aplikace zubním kartáčkem - nejjednodušší a nejpříjemnější bělení zubů
  • Bez peroxidu a proto bez bolesti
  • Moderní způsob, jak zuby vybělit ať již jste doma, na cestách nebo na dovolené
  • Žádné nákusníky již nejsou potřeba
  • Rychlá a snadná kúra trvá jen 21 dní
  • Vyvinuto ve Švédsku, vyrobeno v USA

 

Hmotnost 0.01 kg

Recenze Dual Foam